Dynamiczne pakietowanie wchodzi do Traveltime

 

Czym jest dynamiczne pakietowanie:

 

Dynamiczne pakietowanie daje turyście możliwość elastycznego dopasowania terminów, długości pobytu i miejsca zakwaterowania w ramach oferty dostarczanej przez

biuro. Krótko mówiąc, zamiast jechać na standardowe siedmio- czy czternastodniowe wakacje, klient może wybrać się na urlop czy tez zwiedzanie który będzie trwał dowolną

liczbę dni.

Dodatkowo możliwe jest łączenie lotnisk, co oznacza, że turysta poleci na wakacje przykładowo z Warszawy, a wróci do Łodzi czy do Krakowa, gdzie zaraz po wakacjach

będzie mógł odbyć ważne spotkanie służbowe.

Poniżej przedstawiamy Państwu przykładowe pakiety przygotowane przez nasze biuro, które możemy dowolnie modyfikować pod kątem Państwa potrzeb. Możemy

zmienić ilość dni, rodzaj wyżywienia, zabezpieczyć transfer, tam gdzie jest to możliwe zarezerwować bilety wstępów na różne spektakle, imprezy artystyczne i sportowe.

Podane ceny są cenami orientacyjnymi i w zależności od terminu, długości pobytu, standardu zakwaterowania, rodzaju wyżywienia a także różnych promocji biletów

lotniczych, mogą one być wyższe jak również znacznie niższe. Generalnie obowiązuje zasada, im wcześniej tym taniej.

 

 

 

 

EURO 2016

Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej Francja EURO 2016 tuż tuż. Zapraszamy do rezerwacji pakietów na występy naszej drużyny i nie tylko:

1 Polska - Irlandia - 12.02.2016 -Nicea  

Pakiet: Przejazd autokarem, 4 noclegi ze śniadaniami, ubezpieczenie.  Cena: od 1970 zł/os

2 Polska - Niemcy  - 16.06.2016 - Paryż, 

Pakiet: Przejazd autokarem, 2 noclegi, 2 śniadania, ubezpieczenie.      Cena: od 1200 zł/os

3 Polska -Ukraina  -  21.06.2016 - Marsylia

Pakiet: Przejazd autokarem, 3 noclegi, 3 śniadania, ubezpieczenie.     Cena: od 2100 zł/os

Istnieje możliwość dolotu samolotem według dostępności miejsc i cen z dnia zakupu biletów.

Cena nie obejmuje biletów na mecze.

PARYŻ - miasto zakochanych i nie tylko…

 

Paryż jest jednym z najlepszych miejsc do zwiedzania. Większość zabytków jak również miejsc wartych zobaczenia jest położonych w centrum  miasta - Wieża Eiffla, Pola Elizejskie, łuk Triumfalny, Katedra Notre Dame, Pałac inwalidów, Luvr, Centrum Pompidou, Bazylika Sacre Coeur, Plac du Tertre, Plac Pigalle ze słynnym Moulin Rouge, gdzie zapraszamy na wspaniały spektakl z brawurowym wykonaniem Can-Cana.

Pakiet obejmuje: Przelot, opłaty lotniskowe, 3 noclegi w hotelu 3*, 3 śniadania, ubezpieczenie - cena: ok 930 zł

Dodatkowo możliwość rezerwacji: transferów, biletów wstępów, wstępu do Moulin Rouge i innych atrakcji.

BERLIN - City Breaks

Berlin niegdysiejsza stolica Prus, dziś stolica z nowym obliczem ponownie przeżywa okres ożywienia. Najbardziej charakterystycznymi zabytkami jest Bramna Brandenburska, słynna wieża telewizyjna wysoka na 386 metrów przy Alexanderplatz, Kościół Pamięci, Katedra Francuska oraz fascynujący Reichstag. Berlin to również muzea, których liczbę szacuje się na ok 175. To również miasto rozrywki - festiwale filmowe, Parada Miłości, spektakle teatralne a także ok 400 targów i kongresów.

Pakiet obejmuje:  2 noclegi w hotelu 3*, 2  śniadania, ubezpieczenie  -                           cena:   ok  350zł/os

 

Dodatkowo możliwość rezerwacji : Biletów wstępów, biletów lotniczych,

BARCELONA Camp Nou, flamenco show i wiele innych

 

Barcelona to jedne z ciekawszych miejsc do zwiedzania.  Można tu obejrzeć zarówno szereg zabytków takich jak katedrę Św. Eufalii czy też kościoła Gaudiego - La Sagrada Familia. Dla fanów słynnej FC Barca polecamy zwiedzanie stadionu na Camp Nou a dla osób chcących poczuć prawdziwe hiszpańskie rytmy wzięcie udziału w spektaklu Falmenco Show. Jednym z najlepszych miejsc do jego obejrzenia jest np. El Patio Andaluz.

Pakiet obejmuje: Przelot, opłaty lotniskowe, 2 noclegi w hotelu 3* ,    2  śniadania, ubezpieczenie  - cena:  ok  1375 zł/os

Dodatkowo możliwość rezerwacji: transferów, biletów wstępów na flamenco, na stadion Cam Nou, biletów na mecz Barcy.

LONDYN - wyspiarskie co nieco

 

Londyn jest jednym z największych miast europejskich oraz jednym z najważniejszych centrów finansowych. Jest również miastem szczycącym się 4 obiektami wpisanymi na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury  UNESCO: Królewskie Ogrody Botaniczne oraz Pałac Westminster, Westminster Abbey i Kościół Św. Małgorzaty,  The Tower Of London oraz Obserwatorium Greenwich. Oprócz wymienionych obiektów mamy jeszcze Pałac Buckingham, Trafalgar Square, Big Ben i wiele innych a po zwiedzaniu można oddać uciechom rozrywkowym w dzielnicy West End i Leicester Square I Piccadilly Circus oraz zakosztować angielskiego piwa w jednym z licznych angielskich pubów.

Pakiet obejmuje: Przelot, opłaty lotniskowe, 2 noclegi w hotelu 3*, 2  śniadania, ubezpieczenie  - cena: ok 1199 zł/os

Dodatkowo możliwość rezerwacji: transferów, biletów wstępów, biletów na mecze, rejsu po Tamizie.

RZYM - 30 wieków historii

 

Rzym to miasto  o wielowiekowej tradycji. Na każdym kroku napotykamy mnóstwo pomników, kościołów, fontann, bogato zdobionych kamieniczek czy też ruin świadczących o bogatej historii tego miasta. Wśród atrakcji turystycznych należy wyróżnić: Kapitol, Koloseum, Forum Romanum, Panteon, Fontannę di Trevi,  Liczne bazyliki, Piazza di Spagna ze Schodami Hiszpańskimi. Jednym z najważniejszych miejsc w Rzymie jest oczywiście Watykan, gdzie można wziąć udział w mszy odprawianej przez Papieża i otrzymać błogosławieństwo.

Pakiet obejmuje: Przelot, opłaty lotniskowe, 3 noclegi w hotelu 3*, 3 śniadania, ubezpieczenie  - cena:  ok  1520 zł/os

Dodatkowo możliwość rezerwacji: transferów, biletów wstępów,

ATENY - Podróż do kolebki cywilizacji

 

Ateny są bez wątpienia tym miejscem, gdzie zamieszkujące je ówcześnie cywilizacje położyły fundamentalny wpływ na rozwój naszego świata. Będąc w Atenach warto zobaczyć: Akropol, Wzgórze Likavitos, ateńskie muzea, wzgórze Filopapusa, łuk Hadriana i Świątynię Zeusa, Stadion Panathinaiko, Ateny starożytne, Pireus i wiele innych atrakcji. Po spokaniu z historią warto obejrzeć prawdziwy wieczór grecki, spróbować śródziemnomorskich specjałów. Warto się również wybrać na piękny rejs po wyspach Zatoki Sarońskiej.

Pakiet obejmuje: Przelot, opłaty lotniskowe, 3 noclegi w hotelu 3*, 3 śniadania, ubezpieczenie  - cena: ok  970  zł/os

Dodatkowo możliwość rezerwacji: transferów, biletów wstępów, rejsu po morzu

MADRYT - Madryckie abc

 

Madryt znany jest z bogatych muzeów, zwłaszcza muzeum Prado, jednego z najważniejszych na świecie. Madryt to również miasto zabaw i fiest, które odbywają się kilka razy w roku, z których najważniejsze to Fiesta de Dos de Mayo, San Isidro, La Paloma i La Almudena. Kiedy nie ma świąt i fiest turyści mogą się zagłębić w tętniące życiem bary, kawiarnie i dyskoteki lub obejrzeć żywiołowe Flamenco Show. Będąc w Madrycie nie powinno się również zapomnieć o wizycie na stadionie Bernabeu- żelaznym punktem zwiedzania dla kibiców.

Pakiet obejmuje: Przelot, opłaty lotniskowe, 4 noclegi w hotelu 3*, 4 śniadania, ubezpieczenie,   cena: ok 1590 zł/os

Dodatkowo możliwość rezerwacji: transferów, biletów wstępów, biletów  na stadion Bernabeu, biletów na mecze

LIZBONA - Zakochaj się w Lizbonie

 

Portugalia to mozaika kultur, kolorów, historii i obyczajów. Najlepiej przygodę z Portugalią rozpocząć od wizyty w Lizbonie, ze słynna dzielnicą Boixa, Klasztorem Hieronimitów czy też wieżą Belem oraz innymi zabytkami i miejscami wartymi obejrzenia. A po zwiedzaniu zapraszamy do zasmakowania specjałów kuchni portugalskiej, degustacji zielonego wina i zanurzenia się w życie nocne portugalskiej stolicy.

Pakiet obejmuje: Przelot, opłaty lotniskowe, 3 noclegi w hotelu 3*, 3 śniadania, ubezpieczenie - cena:   ok  1395 zł/os

Dodatkowo możliwość rezerwacji: transferów, biletów wstępów na flamenco, na stadion Cam Nou, biletów na mecz Barcy

AMSTERDAM - stolica tulipanów i diamentów

 

Amsterdam to światowa metropolia, stolica Holandii, miasto sztuki, kultury, sztuki i tulipanów. Położony pośród setek kanałów, z ograniczonym ruchem samochodów jest w zasadzie jedną wielką starówką. Ma tradycję miasta tolerancji i współistnienia wielu kultur. Będąc w Amsterdamie warto obejrzeć Muzeum Van Gogha, szlifiernie diamentów, Muzeum Figur Woskowych Madame Tussand, bazar na wodzie Bloemenmarkt, Dom Rembrandta, Pałac Królewski.

Pakiet obejmuje: Przelot, opłaty lotniskowe, 3 noclegi w hotelu 3*, 3 śniadania, ubezpieczenie,  -cena: ok 1390 zł/os

Dodatkowo możliwość rezerwacji: transferów, biletów wstępów,

 

SANKT PETERSBURG - Miasto carów i zabytków

 

Sankt Peteresburg jest drugim co wielkości miastem Rosji, a jednocześnie należącym do 20 najczęściej odwiedzanych miast na całym świecie. Atrakcji turystycznych można by wymieniać bez końca, do najważniejszych z nich należy zaliczyć Ermitaż, Newski Prospekt, Twierdzę Pietropawłowską, krążownik Aurora, pomnik Miedziany Jeździec, Cerkiew na Krwi, sobór Izaaka, sobór Smolny. Do niewątpliwych atrakcji można również zaliczyć białe noce nad Newą.

Pakiet obejmuje: Przelot, opłaty lotniskowe, 3 noclegi w hotelu 3*,3 śniadania, ubezpieczenie  - cena: ok 1550 zł/os

Dodatkowo możliwość rezerwacji: transferów, pośrednictwa wizowego do Rosji.

ISTANBUŁ - Na styku Europy i Azji

Istanbuł , dawna stolica Imperium Otomańskiego, jest jedynym na świecie miastem położonym na dwóch kontynentach. Cieśnina Bosfor dzieli miasto na część europejska i azjatycką. Każdy turysta znajdzie tu coś dla siebie: zabytki ze wszystkich epok historycznych, meczety, muzea, centra handlowe, ekskluzywne restauracje. Warto zobaczyć dzielnicę Sultanahmet, Plac Taksim, Aya Sofia, Błękitny Meczet, grobowiec Ahmeda. Na zakupy warto się wybrać na Kryty Bazar.

Pakiet obejmuje: Przelot, opłaty lotniskowe, 2 noclegi w hotelu 3* , 2 śniadania, ubezpieczenie - cena: ok 1375 zł/os

Dodatkowo możliwość rezerwacji: transferów, biletów wstępów, pośrednictwa wizowego

JEROZOLIMA

 

Jerozlima to jedno z najświętszych miast świata. Znajduja się tu trzy najważniejsze miejsca wielkich religii, Ściana Płaczu, Kopuła na Skale oraz Kościół Świętego Grobu. Judaizm, chrześćjaństwo i islam przenikają się nawzajem co powoduje niestety wiele napieć społecznych. Początki Jerozlimy sięgają III tysiąclecia p.n.e. W Jerozlimie znajduje się wiele interesujących muzeów, ogród botaniczny, Biblijny Ogrod Zoologiczny. Można zrobić również wypad nad Morze Martwe.

Pakiet obejmuje: Przelot, opłaty lotniskowe, 3 noclegi w hotelu 3*, 3 śniadania, ubezpieczenie  - cena: ok 1585 zł/os

Dodatkowo możliwość rezerwacji: transferów, biletów wstępów, wycieczki nad Morze Martwe.

DUBAJ - Raj na ziemi

 

Dubaj jest również nazywany miastem ze złota. Bajecznie wysokie płace, najdroższe hotele - Burj Al. Arab, najwyższy budynek na świecie - Burj Khalifa mierzący 828 metrów czy też ociekające złotem centra handlowe gdzie można kupić prawie wszystko. Po zwiedzaniu oraz zakupach można zażyć relaksu na białych plażach Dubaju. Dla kontrastu można skorzystać z ośrodka narciarskiego, obejrzeć sztuczne wyspy, odwiedzić jeden z największych parków wodnych czy też zrobić wypad na pustynie samochodami 4 x 4.

Pakiet obejmuje: Przelot, opłaty lotniskowe, 4 noclegi w hotelu 3*/4*, 4 śniadania, ubezpieczenie - cena ok 2970 zł/os

Dodatkowo możliwość rezerwacji: transferów, biletów wstępów, wycieczek.

SZTOKHOLM - Wenecja Północy

 

Sztokholm, miasto położone na 14 wyspach, jest jednym z najpopularniejszych miast półwyspu skandynawskiego odwiedzanych przez turystów zwanych również Wenecją północy. Wśród atrakcji i zabytków Sztokholmu warto zwrócić uwagę na rezydencje, pałace, wśród których jest jeden z ważniejszych punktów zwiedzania Stadhuset czyli ratusz. Dalej zwiedzamy Stare Niasto, Pałac królewski, Pałac Drottningholm opisywany jako szwedzki wersal. Można również zajrzeć do muzeum historycznego czy wpaść na największy w europie pchli targ.

Pakiet obejmuje: Przelot, opłaty lotniskowe, 3 noclegi w hotelu 3*, 3 śniadania, ubezpieczenie  - cena:  ok  985 zł/os

Dodatkowo możliwość rezerwacj: transferów, biletów wstępów,

WIEDEŃ - City breaks

 

Pakiet obejmuje:  2 noclegi w hotelu 3*, 2  śniadania, ubezpieczenie      cena:   ok. 320 zł/os

Dodatkowo możliwość rezerwacji : Rejsu po Dunaju. Biletów wstępów na różne imprezy  artystyczne.

BUDAPESZT - City breaks

 

Budapeszt  zwany również Perłą Dunaju uważany jest jedną z piękniejszych stolic Europy. Rzeka Dunaj dzieli Budapeszt na prawobrzeżną Peszt oraz lewobrzeżną Budę. Podczas pobytu polecamy do e: Wzgórze Zamkowe z Basztą Rybacką, o kościołem Macieja, Zamek Królewski, Wzgórze Gellerta, most łańcuchowy, Parlament, Wielka Synagoga. Polecamy również rejs statkiem po Dunaju czy też wizytę w słynnych źródłach termalnych.

Pakiet obejmuje:  2 noclegi w hotelu 3*, 2 śniadania, ubezpieczenie  -    cena:   ok. 280 zł/os

Dodatkowo możliwość rezerwacji:  Rejsu po Dunaju. Biletów wstępów na różne imprezy  artystyczne.

PRAGA - City breaks

 

Praga to miasto wpisane na listę UNESCO a jednocześnie jedno z najpiękniejszych miast świata. Będąc w Pradze polecamy zwiedzanie Hradczan, katedra św. Wita, Bazylika św. Jerzego, Pałac Królewski, Złota Uliczka, Mała Strana, Most Karola. Niezapomnianym przeżyciem będzie również wieczorny rejs statkiem po Wełtawie. Wieczorem warto się wybrać na pokaz efektów Krizikowej Fontany. Po zakończeniu zwiedzania warto oddać się degustacji czeskiego piwa i zakosztować regionalnej kuchni.

Pakiet obejmuje:  2 noclegi w hotelu 3*, 2  śniadania, ubezpieczenie  -            cena:  ok  280 zł/os

Dodatkowo możliwość rezerwacji : Rejsu po Wełtawie, biletów wstępów na różne imprezy artystyczne

DISNEYLAND - gdzie spełniają się dziecinne marzenia

 

Disneyland to park rozrywki, gdzie głównymi atrakcjami są postacie z filmów Disneya. Zwiedzanie rozpoczyna się od Main Street - tutaj odbywają się parady figur znanych z bajek Disneya. Stąd również można rozpocząć podróż parową lokomotywą, piętrowym busem lub tramwajem konnym. Na końcu ulicy jest Plac centralny z Zamkiem Śpiącej Królewny i Jaskinią Smoka oraz wejściem do pozostałych parków tematycznych.

Pakiet obejmuje: Przelot, opłaty lotniskowe, 2 noclegi w hotelu 3*, 2 śniadania, ubezpieczenie  - cena: ok  990zł/os

Dodatkowo możliwość rezerwacji: transferów, biletów wstępów do Disneylandu - cena - 69 € os. dorosła, dziecko - 62€.

LEGOLAND - zabawa na całego

 

W samym środku półwyspu Jutlandzkiego w mieście Billund znajduje się fabryka klocków LEGO  oraz pierwszy Legoland na świecie powstały w 1968 r. Składa się z 4 części: Lego Miniland z wszelkimi możliwymi budowlami, Dziki Zachód - z możliwością przejazdu kolejką czy popłynąć kajakiem rwącą rzeką, Świata Piratów - z pirackim statkiem i piratami oraz Zamek i Rycerze - z możliwością przejażdżki smoczą kolejką górską.

Pakiet obejmuje:  2 noclegi w hotelu 3*,2  śniadania, ubezpieczenie  -   cena: ok. 1480 zł/os

Dodatkowo możliwość rezerwacji: transferów, biletów wstępu do Legolandu - cena 279 DKK os. dorosła, dziecko - 263 DKK

EGER - Dla fanów The Beatles

Eger polskim turystom najczęściej kojarzy się z basenami, okolicznymi winiarniami i doskonałym winem. Okazuje się, że jest w Egerze jeszcze jedno miejsce, które warto odwiedzić. Mowa o wyjątkowym muzeum, powstałym z wielkiej pasji. Mieści się ono w AppleMark Hotelu Korona, a dokumentuje historię Beatlesów. To ponoć czwarte tego typu muzeum Beatlesów na świecie – tak duże kolekcje powstały do tej pory jedynie w Liverpoolu, Halle i Buenos Aires. Eksponaty umieszczono na trzech poziomach, od piwnicy aż po strych. Jak twierdzą ich kolekcjonerzy ,nie są to wszystkie, jakie posiadają. Na zakończenie wizyty zwiedzający mogą obejrzeć krótki film o początkach legendarnej grupy.

Pakiet obejmuje: 2 noclegi w hotelu 3*, 2 śniadania, ubezpieczenie  -                                 Cena:   ok  410 zł/os