Zasady rezerwacji imprez Travel Time

 

 

 

 

 

PROSZĘ WYSZUKAĆ WYCIECZKĘ W WYSZUKIWARCE DOSTĘPNEJ NA STRONIE

 

BIURA PODRÓŻY TRAVEL TIME

 

 

 

Wczasy lub wycieczkę można zamówić przez:

 

 

 

Internet:

 

 

 

Za pomocą wyszukiwarki znaleźć ofertę, najbardziej pasującą do Państwa oczekiwań uwzględniając kraj, hotel, wyżywienie, położenie oraz inne udogodnienia.

 

Po odnalezieniu interesującej oferty we właściwym terminie i odpowiedniej cenie wciskając „REZERWUJ” przejść do formularza, gdzie należy wypełnić niezbędne dane rezerwacyjne.

 

Formularz zostanie wysłany do naszego doradcy klienta, który niezwłocznie skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia wycieczki.

 

 

 

Telefon:

 

 

 

Można dokonać rezerwacji przez telefon, proszę o przygotowanie sobie wcześniej listy swoich oczekiwań w sprawie wyjazdu. Ułatwi i przyspieszy nam to znalezienie dla Państwa najodpowiedniejszej oferty. Nasz konsultant zapyta o kraj docelowy, termin wylotu/wyjazdu, liczbę osób, standard hotelu, wyżywienie oraz miejsce wylotu/wyjazdu.

 

 

 

Gdy już zostaną określone swoje wymagania prosimy o kontakt pod numer infolinii 801 50 40 30 lub na którykolwiek telefon stacjonarny a nasz doradca dołoży wszelkich starań aby jak najszybciej sfinalizować Państwa wypoczynek.

 

 

 

E-mail:

 

 

 

Jeżeli życzycie sobie Państwo aby nasz doradca przygotował jakieś propozycje to proszę o wysłanie nam zapytania, nasz konsultant odeśle 3 oferty najbardziej dopasowane do Państwa wymagań.

 

 

 

PRZESŁANIE I PODPISANIE DOKUMENTÓW REZERWACJI.

 

 

 

Jeśli zdecydowaliście Państwo się na rezerwację przez internet lub telefon doradca

 

prześle e-mailem na Państwa skrzynkę potwierdzenie złożenia zamówienia wraz z dokumentami rezerwacyjnymi: Umową i Warunkami Uczestnictwa Głównego Organizatora wybranej imprezy.

 

 

 

Jeśli będzie taka możliwość doradca dokona dla Państwa rezerwacji wstępnej (informacja o terminie ważności rezerwacji będzie podana w wysłanym e-mailu). Ze względów formalnych prosimy Państwa o odesłanie do nas podpisanych czytelnie imieniem i nazwiskiem dokumentów faksem lub po zeskanowaniu e-mailem na adres: travel@traveltime.info.pl

 

Lub bezpośrednio na adres danego doradcy.

 

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

 

Złożenie podpisów przez Państwa na formularzu Umowy-Zgłoszenia jest równoznaczne z zapoznaniem się ze wszystkimi punktami Warunków Uczestnictwa Głównego Organizatora, które są integralną częścią zawieranej Umowy i ich akceptacją.

 

 

 

WARUNKI PŁATNOŚCI

 

 

 

Warunkiem potwierdzenia rezerwacji jest dokonanie zapłaty za zakupioną wycieczkę. Płatność może być dokonana przelewem bankowym, przekazem pocztowym na wskazane konto lub osobiście w naszym biurze podróży.

 

 

 

Termin i warunki płatności za wybraną imprezę są określone dokładnie na Umowie-Zgłoszeniu - są one różne w zależności od wybranej imprezy i terminu, jaki pozostał do rozpoczęcia imprezy.

 

 

 

a) Jeżeli do wylotu/wyjazdu pozostało więcej niż 30 dni, to:

 

 

 

- wpłata I raty w wysokości określonej procentowo w Warunkach Uczestnictwa Głównego Organizatora powinna zostać dokonana w terminie do 24h od momentu podpisania umowy, chyba że strony ustaliły inaczej i widnieje taki zapis na Umowie-Zgłoszeniu,

 

 

 

- wpłata pozostałej części należności w wysokości określonej na Umowie-Zgłoszeniu powinna zostać dokonana w terminie do 30 dni pozostałych do rozpoczęcia imprezy lub w terminie określonym na Umowie-Zgłoszeniu, chyba że strony ustaliły inaczej i widnieje taki zapis na Umowie-Zgłoszeniu;

 

 

 

b) Jeżeli do wylotu/wyjazdu pozostało mniej niż 30 dni, to wpłata całości należności w wysokości określonej na Umowie-Zgłoszeniu powinna zostać dokonana w przeciągu od 1 do 24h od momentu założenia rezerwacji, chyba że strony ustaliły inaczej i widnieje taki zapis na Umowie-Zgłoszeniu

 

 

 

Ze względu na długi czas przesyłania pieniędzy pomiędzy bankami - zawsze prosimy o przesłanie potwierdzenia wpłaty faxem lub e-mailem: travel@traveltime.info.pl

 

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Wpłaty winny być dokonane na nasze konto: TRAVEL TIME CZĘSTOCHOWA

 

Bank Paribas : Nr 14 1600 1097 0002 3405 5004 7001

 

 

 

DOSTARCZENIE DOKUMENTÓW PODRÓŻNYCH.

 

 

 

Po otrzymaniu wpłaty Państwa doradca potwierdza rezerwację w systemie organizatora.

 

W chwili obecnej większość odpraw, zwłaszcza charterowych odbywa bezbiletowo tak więc

 

Zgłaszacie się Państwo bezpośrednio do check-inu, chyba że otrzymacie Państwo od nas

 

informację, że należy się zgłosić do stanowiska odpraw danego touroperatora.

 

Zbiórka jest z reguły na 2 godziny przed wylotem przy przelotach charterowych bliskiego zasięgu lub może być wydłużona do 3 godzin przy przelotach do krajów egzotycznych.

 

Proszę pamiętać aby 24 godziny przed podróżą skontaktować się z nami celem potwierdzenia godzin wylotów.