Oddziały Travel Time

Częstochowa

Aleja Najświętszej Maryi Pany 40/42
czestochowa@traveltime.info.pl
+48 34 324 34 29
+48 34 366 59 39

Radom

Ul. Wyszyńskiego 15
radom@traveltime.info.pl
+48 48 362 42 76
+48 48 362 34 71

Gliwice

gliwice@traveltime.info.pl
+48 32 231 28 03
+48 32 231 69 85

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 9:00 - 17:00 Sobota
Częstochowa: 10:00 - 14:00
Radom: nieczynne

Doradcy klienta

Częstochowa

Iwona Hutna +48 34 324 34 29 i.hutna@traveltime.info.pl Bilety lotnicze, ubezpieczenia
Tadeusz Organa +48 34 324 20 56 t.organa@traveltime.info.pl Dyrektor ds. sprzedaży
Teresa Kałuża +48 34 324 34 29 t.kaluza@traveltime.info.pl Bilety lotnicze, bilety autokarowe
Anna Woszczyna +48 34 324 34 29 a.woszczyna@traveltime.info.pl Bilety autokarowe, bilety promowe

Radom

Sławomir Wąsik +48 48 362 42 76 s.wasik@traveltime.info.pl Bilety lotnicze, ubezpieczenia
Agnieszka Nędzi +48 48 362 42 76 a.nedzi@traveltime.info.pl Wczasy Krajowe i Zagraniczne, Bilety autokarowe i promowe, Ubezpieczenia

Gliwice

Jolanta Leonhard +48 32 231 28 03 j.leonhard@traveltime.info.pl Bilety lotnicze, ubezpieczenia



Nasz serwis zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies), czyli małych plików umieszczanych na komputerze użytkownika, podczas przeglądania stron www. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.