Seniorzy korzystają z życia

Pięćdziesiąty piąty krzyżyk na karku, a może nawet więcej? Toż to wcale nie starość, ale idealny moment na wymarzone wakacje. W biurze podróży TRAVELtime odpowiednią ofertę znajdziemy pod zachęcającym hasłem Wczasy dla Seniora 55+.

Południe Europy wabi przyjemnym klimatem. Bułgaria, Kreta, Korfu. Wyjazd indywidualny, w parze, albo towarzysko w większej grupie. Zawsze udany, bo w programie pobytu ani minuty na nudę. Przelot, transport do hotelu, wyżywienie i wypełnienie czasu ‒ wszystko w pakiecie. Na przykład lekcje miejscowego języka, zajęcia kulinarne z przyrządzania potraw według lokalnych receptur, podreperowanie kondycji korzystając z wielu form turystyki aktywnej, ale też wydarzenia kulturalne, koncerty, wieczorki taneczne. Ceny przystępne, dostosowane do wymagań, upodobań, no i oczywiście wysokości urlopowego budżetu. Jeśli seniora zadowala standard hotelu trzygwiazdkowego, wybiera urlop w Bułgarii przeznaczając na ten cel niewiele ponad 1,3 tys. złotych.

Z wyższymi kosztami, choć nieprzesadnie, musi się liczyć rezerwując wyjazd na greckie wyspy, ale ma za to gwarancję luksusowego pobytu w hotelach o standardzie powyżej trzech i czterech gwiazdek. Latka lecą, to prawda. Dojrzały wiek ma jednak swój wdzięk, daje przywileje i wiele frajdy w życiu, takich jak urlop w ofercie Wczasy dla Seniora 55+.

Wakacje LAST MINUTE!