Po prostu to się opłaca

To nie problem i żadna tajemnica. Można łatwo zaoszczędzić na przyszłorocznych wakacjach. Rozterki klientów rozwiewają doradcy w biurze podróży TRAVELtime.

Wystarczy przyspieszyć decyzję i zarezerwować letni wyjazd już zimą. W ofercie First Minut nie brak atrakcyjnych propozycji za cenę wyraźnie niższą, od tej, jaka urośnie i odczuwalnie uszczupli portfel za parę miesięcy. Im bliżej letniego sezonu urlopowego, tym oddalają się szanse na redukcje urlopowych wydatków. Kurczy się też wybór. Coraz mniej okazji trafienia lepszego pokoju hotelowego, uzyskania bonusu, wynegocjowania zniżki. A te potrafią być naprawdę spore. Weźmy ceny pokoju hotelowego. Rabat na poziomie 40 proc. to nic nadzwyczajnego. Normalka. Do tego nastoletnie pociechy nocują gratis. Przy czym ma się pewność, że wydatki nie wzrosną o grosz, mimo że wiosną ceny podskoczą. Wystarczy niewielka zaliczka na poczet umowy, nawet 5 proc. końcowych kosztów.

Oferty First Minut to gratka między innymi dla osób zobowiązanych przez pracodawców do przestrzegania dyscypliny kalendarza urlopowego. Dokładne terminy, od dnia do dnia, z wyprzedzeniem wielomiesięcznym. Ale i innych coraz częściej przekonuje opłacalne First Minut wiodących biur, takich jak Rainbow, Itaka, Neckermann, TUI, Grecos, Wezyr, Exima, Mouzenidis, które są ofercie TRAVELtime.

Wakacje LAST MINUTE!