KUDOWA ZDRÓJ - Verde Montana 4*

Hotel VERDE MONTANA**** to największy i najnowocześniejszy hotel na Ziemi Kłodzkiej. Hotel posiada piękny kompleks Wellness & SPA o powierzchni 1000 m2 z 20 gabinetami odnowy biologicznej prowadzonymi przez wiodące firmy kosmetyczne: Thalgo, Clarins, basen kryty, bajkowo zaprojektowane sauny. Dodatkowo w kompleksie znajduje się Centrum Medyczne, specjalizujące się tematyce schorzeniom i diagnostyki koordynacji ruchu we wszystkich płaszczyznach kręgosłupa przy pomocy najnowocześniejszych urządzeń.Na terenie hotelu, tuż przy samym lesie znajduje się specjalne, klimatyczne miejsce przeznaczone na spotkania przy grillu.

Pakiet obejmuje:

 • 7 noclegów, wyżywienie 3 x dziennie (śniadania - bufet, obiady i kolacje - serwowane)
 • 2 zabiegi lecznicze dziennie w hotelowym Centrum Medycznym (od poniedziałku do piątku)
 • konsultacja lekarska, korzystanie z hotelowego Centrum Wodnego „Zielona wySPA” (baseny, gejzery, sauna)
 • korzystanie z siłowni, - bezpłatny parking

Cena: Sezon niski - 1350 zł, Sezon wysoki - 1500 zł

ŚWINOUJŚCIE - Swarożyc pobyt leczniczy

SWAROŻYC to jeden z najpiękniejszych obiektów Świnoujścia, znajdujący się przy słynnej promenadzie. W budynku znajduje się piękny, słoneczny taras do dyspozycji gości. Dla rodzin z dziećmi dodatkowo wygodne tapczany. Obiekt przystosowany jest dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Wygodny podjazd do budynku, automatycznie otwierane drzwi, winda oraz specjalnie przygotowane łazienki ułatwiają poruszanie się po tym obiekcie osobom na wózkach inwalidzkich. Zakwaterowanie: 18 komfortowych pokoi 1,2 osobowych z łazienkami, wyposażonych m.in. w TV-Sat, telefon, lodówkę oraz łącze internetowe.

Pakiet obejmuje:

 • 7 noclegów
 • wyżywienie 3 x dziennie (śniadanie i kolacja - bufet, obiad - serwowany. Pobyt od obiadu do śniadania)
 • konsultacja lekarska, opieka medyczna
 • 15 zabiegów leczniczych (w dni robocze, za wyjątkiem sobót, niedziel, pierwszego i ostatniego dnia pobytu)

Cena: Sezon A - 1195 zł, Sezon B - 1425 zł, Sezon C - 1735 zł

LĄDEK ZDRÓJ - Wojciech pobyt leczniczy

WOJCIECH położony jest w centrum uzdrowiskowym, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Zdrojowego. Jest to piękny, zabytkowy budynek wzniesiony w 1678 roku, po odrestaurowaniu- perła architektoniczna uzdrowiska, z centralnie położonym barokowym basenem na wzór budapesztańskich łaźni tureckich, z wodą mineralną oraz pijalnią wód mineralnych. W obiekcie znajdują się również zabytkowe, marmurowe wanny, w których wykonywane są kąpiele mineralne oraz Zakład Przyrodoleczniczy, gdzie wykonywana jest cała gama zabiegów leczniczych. Zakwaterowanie: 47 miejsc w eleganckich pokojach 1,2 osobowych z łazienką,TV-sat, lodówką

Pakiet obejmuje:

 • 7 noclegów, wyżywienie 3 x dziennie (śniadanie, obiad, kolacja)
 • wstępne badanie lekarskie z zaordynowaniem zabiegów oraz badanie końcowe
 • 17 zabiegów leczniczych (od poniedziałku do soboty, z wyłączeniem dni świątecznych)
 • codzienna jednorazowa kąpiel w basenie termalnym Zdrój Wojciech, całodobowa opieka pielęgniarska
 • doraźna pomoc lekarska w wypadku zachorowania, kuracja pitna

Cena: Sezon niski - 1380 zł, Sezon wysoki - 1535 zł

ŚWINOUJŚCIE - Bursztyn pobyt leczniczy

BURSZTYN to przedwojenny budynek odrestaurowano z zachowaniem unikalnej i niepowtarzalnej architektury. Goście mają możliwość korzystania z pięknego i słonecznego tarasu. Na miejscu znajduje się winda, monitoring, klucze magnetyczne są gwarancją bezpieczeństwa i spokojnego, miłego wypoczynku. Atmosferę obiektu podkreśla podświetlana fontanna. W obiekcie również m.in.: jacuzzi, sauna oraz gabinet kosmetyczny. Obiekt jest w pełni przystosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Zakwaterowanie: pokoje 1,2,3 osobowe z możliwością dostawek. Wszystkie pokoje wyposażone są z TV-SAT, chłodziarki, suszarki do włosów, dostępem do Internetu.

Pakiet obejmuje:

 • 7 noclegów, wyżywienie 3 x dziennie (śniadanie i kolacja - bufet, obiad - serwowany. Pobyt od obiadu do śniadania)
 • konsultacja lekarska, opieka medyczna, 15 zabiegów leczniczych (w dni robocze, za wyjątkiem sobót, niedziel,

Cena: Sezon A - 1195 zł, Sezon B - 1425 zł, Sezon C - 1735 zł

POLANICA ZDRÓJ - Pensjonat Beata Pobyt leczniczy

Pensjonat BEATA to elegancki obiekt położony w centrum uzdrowiska, zaledwie 200 m od „polanickiego deptaka”.Relaks zapewniają sauna, gabinet masażu oraz mini siłownia. W Salonie Urody „Styl” wykonywane są także różnego rodzaju zabiegi kosmetyczne. W pensjonacie funkcjonuje baza zabiegowa, w której można skorzystać z zabiegów zarówno suchych typu: masaże, inhalacje, gimnastyka, bioptron, pole magnetyczne – jak i mokrych,typu: kąpiele perełkowe, solankowe, borowinowe, okłady borowinowe i aquavibron. Przy obiekcie bezpłatne miejsca parkingowe. Zakwaterowanie: 100 miejsc w pokojach 1,2,3 osobowych oraz Apartamentach. Pokoje ładne, z łazienkami, wyposażone są w TV-SAT, apartamenty także lodówkę, wannę.

Pakiet obejmuje:

 • 6 noclegów, wyżywienie 3 x dziennie (śniadania, obiady, kolacje)
 • 3 zabiegi lecznicze dziennie (w dni robocze, oprócz sobót/niedziel/świąt)
 • bezpłatny parking, bezpłatny interne

Cena: 990 zł

LĄDEK ZDRÓJ - Jubilat - pobyt leczniczy

JUBILAT to okazały 4 piętrowy budynek o nowoczesnej bryle, położony w centrum uzdrowiskowym Lądka-Zdroju, w pobliżu Parku Zdrojowego. W obiekcie znajduje się jadalnia, salka gimnastyczna-siłownia, wyposażona w sprzęt rehabilitacyjny, stanowiska komputerowe z dostępem do internetu. Zakwaterowanie: 240 miejsc w pokojach 1,2 osobowych z łazienkami. Pokoje wyposażone są w łazienki, część z TV, większość pokoi z balkonami. Wyżywienie: na miejscu w jadalni, posiłki serwowane.

Pakiet obejmuje:

 • 7 noclegów
 • wyżywienie 3 x dziennie (śniadanie, obiad, kolacja)
 • wstępne badanie lekarskie z zaordynowaniem zabiegów oraz badanie końcowe
 • 17 zabiegów leczniczych (od poniedziałku do soboty, z wyłączeniem dni świątecznych)
 • całodobowa opieka pielęgniarska
 • doraźna pomoc lekarska w wypadku zachorowania
 • kuracja pitna

Cena: 1105 zł

NAŁĘCZÓW - Fortunat pobyt leczniczy

Sanatorium Fortunat położone jest na ogrodzonej posesji, z małym parkiem oraz alejkami do spacerów w odległości 400 m od Parku Zdrojowego. Na miejscu znajduje się klimatyzowana jadalnia, baza zabiegowa (wybrane zabiegi hydroterapii), salka gimnastyczna, winda, taras-patio. W odległości ok. 400 m znajduje się kompleks wodny Atrium: basen”Aquatonic”, łóżka bąbelkowe, ławeczki perełkowe, gejzery, dysze masujące i łabędzia szyja, tory do pływania, a także basen białej glinki, która poprawia wygląd skóry i wygładza ją. Obok obiektu znajduje się parking. Zakwaterowanie: 121 miejsc w pokojach 1,2 osobowych z łazienką, tv-sat, telefonem, radiem, czajnikiem.

Pakiet obejmuje:

 • 7 noclegów, wyżywienie 3 x dziennie (śniadania, obiady, kolacje)
 • całodobowa opieka medyczna, konsultacja lekarska
 • 3 zabiegi lecznicze dziennie (zlecone przez lekarza z szerokiej bazy zabiegów rehabilitacji ruchowej,

Cena: Sezon niski - 1080 zł, Sezon wysoki - 1235 zł

NAŁĘCZÓW - Książę Józef Pobyt leczniczy

Sanatorium Książę Józef to przepięknie i malowniczo położone sanatorium, w centrum Parku Zdrojowego, z widokiem na staw, zabytkowy budynek z odrestaurowanymi wnętrzami. W obiekcie znajduje się winda, część rehabilitacyjna, jadalnia, laboratorium analityczne oraz kriokomora. W odległości ok. 400 m znajduje się kompleks wodny Atrium: basen”Aquatonic”, łóżka bąbelkowe, ławeczki perełkowe, gejzery, dysze masujące i łabędzia szyja, tory do pływania, a także basen białej glinki, która poprawia wygląd skóry i wygładza ja. Parking strzeżony w odległości ok. 200m.

Pakiet obejmuje:

 • 7 noclegów, wyżywienie 3 x dziennie (śniadania, obiady, kolacje)
 • całodobowa opieka medyczna, konsultacja lekarska, 3 zabiegi lecznicze dziennie (zlecone przez lekarza z szerokiej bazy zabiegów rehabilitacji ruchowej, fizyko i balneoterapii)

Cena: Sezon niski - 1195 zł, Sezon wysoki - 1465 zł

CIECHOCINEK - Pod Tężniami Pobyt Leczniczo - rehabilitacyjny

POD TĘŻNIAMI. Szeroka oferta specjalistycznych zabiegów leczniczych, rehabilitacyjnych, dermatologicznych, a także wiele atrakcji w zespole Wellness & Spa, w tym basen wewnętrzny i całoroczny zewnętrzny, zespół saun oraz grotę solną z mini tężnią. Dbając o komfort naszych klientów, do dyspozycji oddajemy funkcjonalnie wyposażone pokoje. Klinika oferuje noclegi w 267 funkcjonalnie wyposażonych pokojach i apartamentach, znajdujących się w części A,B,C,D i E. Wszystkie pokoje posiadają łazienki z prysznicem, TV-SAT, radio, telefon, internetowe łącze przewodowe lub bezprzewodowe, a większość pokoi lodówkę.

Pakiet obejmuje:

 • 7 noclegów, 3 posiłki (śniadania, obiady, kolacje - posiłki w formie bufetu. Pobyt od kolacji do śniadania)
 • 2 badania lekarskie, całodobowa opieka medyczna w przypadku nagłych zachorowań
 • 1 badanie w Laboratorium Badawczo-Rozwojowym Układu Ruchu: badanie postawy albo badanie stóp
 • lekcja instruktażowa Nordic Walking (45 min), codzienny wstęp do Zespołu Wellness&SPA do 90 minut dziennie (basen zewnętrzny, basen wewnętrzny z hydroatrakcjami wodnymi, zespół saun i łaźni)
 • seans w Kryształowej Komnacie Solnej do 45 minut co drugi dzień, korzystanie z urządzeń w Fit Parku - bez limitu
 • dostęp do bezprzewodowego internetu wifi

Cena: Sezon niski - 1465 zł, Sezon średni - 1500 zł, Sezon wysoki - 1580 zł

IWONICZ ZDRÓJ - Pod Jodłą Pobyt leczniczy

Sanatorium POD JODŁĄ to budynek trzykondygnacyjny położony w centrum Uzdrowiska Iwonicz Zdrój przy deptaku zdrojowym. Posiada 85 miejsc w 50 pokojach 1,2,3,4 osobowych i dwóch apartamentach 2-osobowych. Hotel ma na miejscu stołówkę, salę bankietową. Obiekt wyposażony jest w bezpłatny dostęp do sieci Internet (HOT SPOT). Hotel oddalony jest około 200 metrów od Zakładu Przyrodoleczniczego, w którym wykonywane są zabiegi balneologiczne oraz kosmetyczno-pielęgnacyjne ciała. Zakwaterowanie: 1,2,3,4 osobowe oraz apartamenty. Wszystkie pokoje posiadają łazienki, telefon, TV-SAT, radio i lodówkę. Wyżywienie: Na miejscu w jadalni.

Pakiet obejmuje:

 • 7 noclegów, wyżywienie 3 x dziennie (śniadania, obiady, kolacje)
 • 3 zabiegi lecznicze dziennie (od poniedziałku do soboty z wyłączeniem świąt), w tym obligatoryjnie 1 zabieg z kinezyterapii, opieka lekarsko-pielęgniarska.

Cena: Sezon niski - 735 zł, Sezon wysoki - 810 zł

NAŁĘCZÓW - Pawilon angielski Pobyt leczniczy

Sanatorium Pawilon Angielski to ładny, kameralny obiekt położony na terenie Parku Zdrojowego, tuż obok Pałacu Małachowskich. Na miejscu znajduje się kompleks zabiegowy: masaże wodne i suche, kąpiele, elektrostymulacja. Goście mogą skorzystać z jacuzzi, sauny, kabiny do hydromasażu. W Pawilonie dostępna jest również czytelnia oraz restauracja. Profilem leczniczym jest kardiologia i ortopedia. W odległości ok. 300 m znajduje się kompleks wodny Atrium, a w nim: basen "Aquatonic", łóżka bąbelkowe, ławeczki perełkowe, gejzery, dysze masujące i łabędzia szyja, tory do pływania.

Pakiet obejmuje:

 • 7 noclegów
 • wyżywienie 3 x dziennie (śniadania, obiady, kolacje)
 • całodobowa opieka medyczna
 • konsultacja lekarska
 • 3 zabiegi dziennie (wg wskazań lekarza)

Cena: Sezon niski - 1540 zł, Sezon wysoki - 1695 zł

BUSKO ZDRÓJ - Sanatorium Słowacki Pobyt leczniczy

Sanatorium Słowacki to komfortowy obiekt hotelowo-sanatoryjny zlokalizowany w centrum Uzdrowiska przy Parku Zdrojowym z własnym ogrodzonym kompleksem parkowym. Budynek wyposażony jest w windę, bez barier architektonicznych dla osób niepełnosprawnych. Prowadzi rehabilitację w zakresie: chorób reumatycznych , neurologicznych, pourazowych zmian w narządzie ruchu, chorób skóry. Do dyspozycji gości ogród, altana do grilla oraz płatny parking. Dodatkowo oferuje usługi kosmetyczne i fryzjerskie w Studiu Pielęgnacji Urody, Zabiegi SPA. Na miejscu znajduje się również kawiarnia i restauracja organizująca dancingi. Zakwaterowanie: komfortowe klimatyzowane pokoje, wyposażone w łazienki, TV, telefony, lodówki, zestaw do kawy i herbaty, balkon z widokiem na ogród lub Park Zdrojowy, dostęp do internetu.

Pakiet obejmuje:

 • 7 noclegów , wyżywienie 3 x dziennie (śniadania, obiady, kolacje - w formie bufetu)
 • 5 zabiegów leczniczych dziennie (od poniedziałku do soboty, w niedzielę dodatkowe kąpiele siarkowe)
 • opieka medyczna, korzystanie z basenu z hydromasażami, sauny oraz jacuzzi - bez limitu

Cena: 1850 zł/os

KUDOWA ZDRÓJ - Verde Montana Pobyt leczniczy

Hotel VERDE MONTANA**** to największy i najnowocześniejszy hotel na Ziemi Kłodzkiej. Znajduje się na pięknie zagospodarowanym terenie, w centrum uzdrowiskowym Kudowy-Zdroju, u podnóża Parku Narodowego Gór Stołowych. Hotel posiada piękny kompleks Wellness & SPA o powierzchni 1000 m2 z 20 gabinetami odnowy biologicznej prowadzonymi przez wiodące firmy kosmetyczne: Thalgo, Clarins, basen kryty, bajkowo zaprojektowane sauny. Dodatkowo w kompleksie znajduje się Centrum Medyczne, specjalizujące się tematyce schorzeniom i diagnostyki koordynacji ruchu we wszystkich płaszczyznach kręgosłupa przy pomocy najnowocześniejszych urządzeń.Na terenie hotelu, tuż przy samym lesie znajduje się specjalne, klimatyczne miejsce przeznaczone na spotkania przy grillu.

Pakiet obejmuje:

 • 7 noclegów, wyżywienie 3 x dziennie (śniadania - bufet, obiady i kolacje - serwowane)
 • 3 zabiegi lecznicze dziennie w hotelowym Centrum Medycznym (od poniedziałku do piątku)
 • konsultacja lekarska, korzystanie z hotelowego Centrum Wodnego „Zielona wySPA” (baseny, gejzery, sauna, jacuzzi, laconium), korzystanie z siłowni, bezpłatny parking

Cena: Sezon niski - 1500 zł/os, Sezon wysoki - 1655 zł/os

KRYNICA - Geowita Pobyt leczniczy

Geovita to komfortowy ośrodek leżący w bezpośrednim sąsiedztwie lasów i Parku Zdrojowego. Jest idealnym miejscem na wypoczynek i relaks. W ekskluzywnych wnętrzach Instytutu SPA & Wellness można odzyskać spokój i wewnętrzną harmonię, warto również skorzystać z bogatego programu zabiegów odnowy biologicznej. Do dyspozycji Gości m.in. sala restauracyjna, kawiarnia, sala kominkowa, sala bilardowa, sala do tenisa stołowego, pokój zabaw dla dzieci, 3 sale konferencyjne, salon kosmetyczny, który proponuje zabiegi na twarz i na ciało z zastosowaniem ekskluzywnych kosmetyków firmy PEVONIA Botanica, salon fryzjerski, gabinet masażu (masaż gorącymi kamieniami, masaże relaksacyjne, lecznicze i pielęgnacyjne)

Pakiet obejmuje:

 • 7 noclegów, wyżywienie 3 x dziennie (śniadania,obiady,kolacje. Pobyt od kolacji do obiadu)
 • wizyta lekarska rozpoczynająca pobyt, - 12 zabiegów leczniczych wg wskazań lekarza
 • 6 masaży na ciało - częściowych (15 minut), korzystanie z basenu, saun, sali fitness
 • bilard, tenis stołowy, bezprzewodowy Internet.

Cena: 1220 zł/os

KOŁOBRZEG - Sanatorium Bałtyk Pobyt leczniczy

Sanatorium Uzdrowiskowe BAŁTYK położone w malowniczym Kołobrzegu oferuje Państwu pobyty wczasowe, sanatoryjne, rehabilitacyjne oraz weekendowe. Unikatowe położenie naszego obiektu bezpośrednio nad brzegiem morza zapewni wspaniały wypoczynek i kurację przy akompaniamencie szumu fal - najpiękniejszej muzyki Morza Bałtyckiego. Tylko u nas skorzystają Państwo z bezcennych bogactw kołobrzeskiego uzdrowiska - solanki oraz borowiny. Profesjonalnie wyposażona baza zabiegowa zapewni naszym Gościom poprawę stanu zdrowia i samopoczucia na najwyższym poziomie.

Pakiet obejmuje:

 • 7 noclegów, wyżywienie 3 x dziennie (posiłki w formie bufetu szwedzkiego)
 • 1 konsultacja lekarska, całodobowa doraźna opieka pielęgniarska
 • 6 zabiegów leczniczych dziennie (wykonywanych w dni robocze od poniedziałku do piątku), w tym: 3 zabiegi lecznicze, kuracja herbatami ziołowymi, kuracja wodami leczniczymi w Pijalni Wód SU "Bałtyk", inhalacje w tężni solankowej S.U. Bałtyk w sezonie wiosenno-letnim, korzystanie z Kompleksu Basenów „Morska Odyseja” bez ograniczeń
 • badanie morfologiczne i poziomu glukozy we krwi wraz z pobraniem

Cena: Sezon niski - 1335 zł/os, Sezon średni - 1915 zł/os, Sezon wysoki 2100 zł/os.

KUDOWA ZDRÓJ - Hotel Kudowa Weekend SPA

Hotel KUDOWA**** Biznes & SPA jest jednym z najbardziej ekskluzywnych i wytwornych hoteli w regionie. Położony w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Narodowego Gór Stołowych i w pobliżu drogi tranzytowej Wrocław-Praga, sprzyja realizacji spotkań biznesowych, a także gwarantuje pełny relaks i regenerację sił. Piękne Spa oferuje gościom łaźnię turecką, fińską, infrared, jacuzzi oraz basen z licznymi wodnymi atrakcjami. W hotelu znajduję się również kriokomora. Centrum urody będące idealnym miejscem do regeneracji sił w górskim klimacie, oferuje szereg nowoczesnych i innowacyjnych zabiegów pielęgnacyjnych twarzy i ciała. Zakwaterowanie: 52 komfortowe pokoje i apartamenty wyposażone w TV sat, telefon, minibar, sejf, dostęp do internetu.

Pakiet obejmuje:

 • 2 śniadania w formie bufetu szwedzkiego, 2 obiadokolacje serwowane w postaci dwóch dań ciepłych oraz deseru (napoje dodatkowo płatne), na powitanie niespodzianka w pokoju, 2 zabiegi w Centrum Zdrowia i Urody SPA: owocowo orzeźwiający oczyszczający peeling cukrowy całego ciała cudownie relaksująca kąpiel aromatyczna Herbal
 • korzystanie z basenu i jacuzzi, świata saun, łaźni parowej i sauny infrared, urządzenia fitness
 • pokój zabaw i plac zabaw dla dzieci, internet wifi, parking monitorowany

Cena: 410 zł/os (pobyt 3 dniowy)

ŚWIERADÓW ZDRÓJ Hotel Świeradów Pobyt kuracyjny

Hotel ŚWIARADÓW*** jest jednym z najstarszych budynków w Świeradowie i został wybudowany w 1865. Po gruntownym remoncie w 2004 roku hotel nabrał nowego blasku. Obiekt znajduje się w malowniczo położonym kurorcie nad rzeką Kwisą pomiędzy Grzbietami Wysokim a Kamienickim Gór Izerskich, od lat przyciągającym kuracjuszy i turystów. Cisza i spokój, brak zgiełku wielkich wczasowisk, tryskające lecznicze źródła wód mineralnych i specyficzny śródgórski mikroklimat sprawiają, że można tu doskonale wypoczywać przez cały rok. Kuracjusze mogą wybrać się na wycieczki do Karpacza, Pragi i w Karkonosze.

Pakiet obejmuje:

 • 7 noclegów
 • wyżywienie 2 x dziennie (śniadania i obiadokolacje)
 • wizyta lekarska z zaordynowaniem zabiegów
 • 10 zabiegów leczniczych

Cena: Sezon niski - 805 zł/os, Sezon wysoki - 860 zł/os

CIEPLICE - Dom Zdrojowy Pobyt leczniczy

Sanatorium DOM ZDROJOWY to czteropiętrowy budynek, położony w centrum uzdrowiska. Komfortowe pokoje 1,2 i 3 osobowe posiadają: łązienki, telefon, TV-SAT, radio. W obiekcie znajduje się Zakład Przyrodoleczniczy gdzie wykonywane są wszystkie zabiegi. Apartamenty posiadają: łazienki, lodówkę, telefon, TV-SAT, radio. W obiekcie jest 249 miejsc. Obiekt jest przystosowany dla potrzeb pacjentów poruszających się na wózkach. W obiekcie znajduje się baza zabiegowa, jadalnia, kiosk internetowy, hot spot oraz bankomat. Budynek wyposażony jest w windy osobowe. Wyżywienie: na miejscu w stołówce, gdzie oferowana jest tradycyjna i zawsze smaczna polska kuchnia. Śniadania, obiady i kolacje serwowane są do stołu.

Pakiet obejmuje:

 • 7 noclegów, wyżywienie 3 x dziennie (śniadanie i kolacja - bufet, obiad - serwowany. Pobyt od obiadu do śniadania)
 • 2 zabiegi lecznicze dziennie (od poniedziałku do soboty w dni zabiegowe - oprócz świąt)
 • początkowe badanie lekarskie, doraźna opieka pielęgniarsko-medyczna, kuracja pitna

Cena: Sezon niski - 1080 zł, Sezon wysoki - 1195 zł