Blog

10 rzeczy, których (prawdopodobnie) nie wiedziałeś o włoskiej pizzy

Zbliża się Święto pizzy, w związku z tym „pysznym” wydarzeniem mamy dla Was kilka informacji.

Przy świątecznym stole zamiast o polityce, rozmawiajmy o turystyce

Drodzy Przyjaciele TRAVELtime, przyjmijcie serdeczne życzenia świąteczne i noworoczne. Wierzymy, że w Świąteczny Wieczór Wigilijny będą nam Wszystkim towarzyszyły radość spełnionych pragnień, wartości rodzinne i duchowe..

Muzyczna wizytówka miasta

Międzynarodowy Festiwal Muzyki Sakralnej „Gaude Mater” organizowany jest w Częstochowie od 1991 roku. Niepowtarzalny charakter jednego z najważniejszych wydarzeń muzycznych w kraju jest ściśle związany z miastem i Jasnogórskim Sanktuarium, do którego pielgrzymują miliony pątników z całego świata. Rangę festiwalu podkreśla wsparcie, jakiego udziela kolejnym edycjom Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz patronaty Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej i Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski.

Seniorzy korzystają z życia

Pięćdziesiąty piąty krzyżyk na karku, a może nawet więcej? Toż to wcale nie starość, ale idealny moment na wymarzone wakacje. W biurze podróży TRAVELtime odpowiednią ofertę znajdziemy pod zachęcającym hasłem Wczasy dla Seniora 55+.

Po prostu się opłaca

To nie problem i żadna tajemnica. Można łatwo zaoszczędzić na przyszłorocznych wakacjach. Rozterki klientów rozwiewają doradcy w biurze podróży TRAVELtime.