ZAWIERCIE - Villa Verde Congress & Spa 4*

Villa Verde to nowoczesny obiekt położony w samym sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Posiada certyfikaty "Hotel przyjazny rodzinie" oraz "Śląskie Smaki". Do dyspozycji gości: 2 restauracje, browar rzemieślniczy, ekskluzywne centrum SPA & Welness wraz z wewnętrznym parkiem wodnym, sauną, siłownią. Ponadto są tam korty tenisowe, boisko do piłki noznej i siatkowej, Winda. Internet Wi-Fi.

Zakwaterowanie: pokoje 1,2 osobowe z możliwością dostawki, pokoje rodzinne typu studio /2+2/. Wszystkie z łazienkami, /w apartamencie wanny/, TV, telefonem i suszarką.

Wyżywienie: 2 razy dziennie - od obiadokolacji pierwszego dnia do śniadania ostatniego dnia turnusu. Posiłki serwowane lub w formie szweckiego stołu.

Pobyty 8 dniowe. Cena: od 1300 zł/os.

KARPACZ - Hotel Karolinka 4*

CENTRUM SZKOLENIOWO-REKREACYJNE "HOTEL KAROLINKA" malowniczo położony, w pobliżu kompleksu narciarskiego Kopa (ok. 300m), oddalony od centrum ok. 1,5 km. Do dyspozycji gości jest jadalnia, sala konferencyjna, dwu torowy pełnowymiarowy bowling, stanowisko do gry w rzutki, bilard, piłkarzyki, tenis stołowy, siłownia, kącik zabaw dla dzieci, a także strefa SPA - sauny sucha i parowa, jacuzzi oraz gabinet masażu. Na terenie całego obiektu jest dostęp do bezprzewodowego internetu, a na zewnątrz jest miejsce na ognisko i grilla.

Zakwaterowanie: pokoje 2, 3 i 4-osobowe, niektóre pokoje 3 i 4-osobowe typu studio, wszystkie z łazienkami i TV, niektóre

Wyżywienie: 2 x dziennie - śniadania (w formie szwedzkiego stołu) i obiadokolacje serwowane, od obiadokolacji pierwszego dnia do śniadania ostatniego dnia. z balkonami.

Pobyt 8 dniowy. Cena: od 1020 zł/os.

KARPACZ - Pensjonat Skaleń 3*

PENSJONAT „SKALEŃ” usytuowany jest przy Osiedlu Skalnym, w cichym i pięknym miejscu, z którego rozpościera się widok na Śnieżkę, oddalony od centrum ok. 800 m. Do dyspozycji gości są jadalnia, sala kominkowa, bilard, plac zabaw dla dzieci, wydzielone miejsce na grilla. Bezprzewodowy internet.

Zakwaterowanie: pokoje 1, 2, 3, 4-osobowe wszystkie z łazienkami, TV-SAT. W pokojach 2-os. możliwość dostawki - wspólne spanie na wersalce, pokoje 4-os. są typu studio. Część pokoi z balkonami.

Wyżywienie: 2 x dziennie, śniadania w formie szwedzkiego stołu i obiadokolacje serwowane, od obiadokolacji do śniadania

Pobyt 8 dniowy. Cena: od 630 zł/os.

KUDOWA ZDRÓJ - Hotel Gwarek 2*

HOTEL „GWAREK” ** położony w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Zdrojowego i Centrum Rekreacyjno- Leczniczego. Do dyspozycji gości jest jadalnia, kącik internetowy, wypożyczalnia rowerów, sala gier z bilardem i tenisem stołowym, sala konferencyjna i szkoleniowa oraz taras z grillem. Udogodnienia dla niepełnosprawnych winda i podjazd.

Zakwaterowanie: pokoje 1, 2 i 3-osobowe z łazienkami, TV, telefonem, większość z balkonami. Niektóre z możliwością dostawki - fotel rozkładany. Ki2 x dziennie, od obiadokolacji pierwszego dnia do śniadania ostatniego dnia turnusu.

Wyżywienie: Śniadanie w formie szwedzkiego stołu, obiadokolacje serwowane. Istnieje możliwość dopłaty do wyżywienia 3 x dziennie 150 zł/turnus 7-dniowy/ osoba dorosła. Kilka pokoi przystosowanych dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

Pobyt 8 dniowy. Cena: od 790 zł/os

USTROŃ - O.R.W. Muflon 4*

OŚRODEK REHABILITACYJNO-WYPOCZYNKOWY „MUFLON” położony w dzielnicy Ustronia - Zawodziu, na zboczu Równicy, oddalony od centrum miejscowości ok. 1 km. Do dyspozycji gości jest jadalnia, kawiarnia z drink barem, letni basen, 18-torowe pole minigolfa, grill, kort tenisowy, bilard, wypożyczalnia rowerów, dart oraz plac zabaw dla dzieci. Ponadto odnowa biologiczna i rehabilitacja, zabiegi relaksacyjne, rewitalizacja ciała (masaże klasyczne, hydromasaże, wirówki kończyn górnych i dolnych, diadynamika, jonoforeza, gimnastyka lecznicza) sauna i siłownia. Udogodnienia dla niepełnosprawnych - winda wewnętrzna i zewnętrzna. Bezprzewodowy internet.

Zakwaterowanie: pokoje 1, 2 i 3-osobowe z łazienkami, TV i telefonem oraz pokoje 3 i 4-osobowe typu studio. W pokojach typu studio istnieje możliwość zakwaterowania na dostawce (fotel rozkładany). Niektóre pokoje z balkonami i widokiem na góry. Kilka pokoi przystosowanych dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

Wyżywienie: 3 x dziennie od obiadu pierwszego dnia do śniadania ostatniego dnia lub 2 x dziennie od obiadokolacji do śniadania. Śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu.

Pobyt 8 dniowy. Cena: od 899 zł/os.

USTROŃ - Hotel Ziemowit 3*

HOTEL „ZIEMOWIT” *** położony w malowniczej dzielnicy - Ustroniu-Zawodziu na skarpie Wiślanej. Do dyspozycji gości jest jadalnia, kawiarnia z drink-barem, 2 sale konferencyjne, baza zabiegowa (masaż leczniczy, hydromasaż, borowiny, magnetoterapia, aquavibron, solux, tlenoterapia), a także sauna, sala do ćwiczeń, zadaszone miejsce na ognisko, boisko do siatkówki, kort tenisowy. Udogodnienia dla niepełnosprawnych - winda. W holu recepcyjnym jest Wi-Fi.

Zakwaterowanie: pokoje 2, 3, 4-osobowe z łazienkami, TV, telefonem, radiem. Kilka pokoi przystosowanych dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

Wyżywienie: 3 x dziennie, od kolacji pierwszego dnia do obiadu ostatniego dnia turnusu (śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu

Pobyt 8 dniowy. Cena: od 825 zł/os.

KRYNICA - Hotel Jagiellonka 3*

HOTEL „JAGIELLONKA” *** obiekt usytuowany w centrum uzdrowiska, niedaleko parku zdrojowego i pijalni wód. Oddalony od stacji kolejki szynowej na Górę Parkową ok. 600 m. Do dyspozycji gości jest restauracja „Tu i teraz”, jadalnia, baza zabiegowa (masaż podwodny, klasyczny, krioterapia, kąpiele perełkowe, inhalacje i wiele innych) oraz winda, sala konferencyjna, tenis stołowy, bilard i taras widokowy. Internet Wi-Fi.

Zakwaterowanie: pokoje 1, 2, 3, 4-osobowe, wszystkie z pełnym węzłem sanitarnym, telefonem i TV-SAT.

Wyżywienie: 3 x dziennie od kolacji pierwszego dnia do śniadania ostatniego dnia (śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu). W przypadku łączenia turnusów, obiad pomiędzy nimi – GRATIS.

Pobyt 8 dniowy. Cena: od 835 zł/os

PIWNICZNA - Ośrodek Leczniczo-Wypoczynkowy Smrek

OŚRODEK LECZNICZO-WYPOCZYNKOWY „SMREK” położony wśród lasów w dolinie potoku Czercz w Piwnicznej Kosarzyskach, oddalony ok. 3,5 km od centrum miejscowości. Do dyspozycji gości jest basen (12 m x 6 m), jadalnia, kawiarenka, gabinety zabiegowe i odnowy biologicznej (masaże tradycyjne, hydromasaże, kinezyterapia, kąpiele perełkowe, bicze szkockie, borowiny itp.) gabinet kosmetyczny, salka do ćwiczeń, sauna, mini siłownia, wypożyczalnia rowerów, a przed obiektem zadaszona wiata grillowa. Internet Wi-Fi w holu recepcyjnym.

Zakwaterowanie: pokoje 2-osobowe z łazienkami, TV i telefonem. Wszystkie pokoje są słoneczne (położone od strony południowej) z balkonami.

Wyżywienie: 2 lub 3 x dziennie, od kolacji do śniadania, śniadania w formie szwedzkiego stołu.

Pobyt 8 dniowy. Cena: od 910 zł/os.

MURZASICHLE - Dom Wypoczynkowy Halny

DOM WYPOCZYNKOWY „HALNY” położony w centrum miejscowości, blisko lasu - kompleks dwóch budynków. Do dyspozycji gości jest przestronna jadalnia, mogąca pełnić rolę sali wielofunkcyjnej, przechowalnia sprzętu sportowego, świetlica w każdym budynku z ping-pongiem i piłkarzykami. W jednym budynku jest sauna, cymbergaj, bilard oraz sala kawiarniana z barkiem i TV. W drugim budynku salka z kominkiem. Całość ogrodzona, do drugiego budynku (odległość ok. 80 m) prowadzi dogodne przejście, będące rodzajem pomostu. Pomiędzy budynkami na rozległym terenie znajduje się wielka wiata do palenia ognisk i biesiadowania.

Zakwaterowanie: pokoje 2 i 3-osobowe z łazienkami i TV, w jednym z budynków pokoje z balkonami.

Wyżywienie: 2 x dziennie śniadania w formie szwedzkiego stołu i obiadokolacje serwowane, od obiadokolacji pierwszego dnia do śniadania ostatniego dnia turnusu.

Pobyt 8 dniowy. Cena: 595 zł/os.

ZAKOPANE - Hotel Boruta 3*

HOTEL „BORUTA” *** obiekt w stylu góralskim, położony ok. 1 km od dworca PKP i PKS, w centrum Zakopanego. Do dyspozycji gości jest jadalnia, sala konferencyjna i pokój zabaw dla dzieci. Bezprzewodowy internet. W pobliżu ośrodka znajduje się park wodny bazujący na naturalnych źródłach geotermalnych.

Zakwaterowanie: pokoje 1, 2, 3, 4-osobowe z łazienkami i TV

Wyżywienie: 2 x dziennie, od obiadokolacji pierwszego dnia do śniadania ostatniego dnia turnusu, lub tylko śniadania w formie szwedzkiego stołu.

Pobyt 8 dniowy. Cena: od 760 zł/os.

ZAKOPANE - Ośrodek Wypoczynkowy Kolejarz 3*

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY „KOLEJARZ” - obiekt położony w samym centrum,niedaleko Krupówek i w bliskiej odległości dworca PKP i PKS. Do dyspozycji gości jest jadalnia, sala konferencyjna, winda, świetlica z bilardem i stołem do ping-ponga a także mini club dla dzieci. Miejsce do grillowania. Internet Wi-F.

Zakwaterowanie: pokoje 1, 2, 3-osobowe z łazienkami, radio i TV. Niektóre z możliwością dostawki. Część pokoi z balkonami od strony ulicy. Na korytarzach dostępne są czajniki elektryczne.

Wyżywienie: 2 x dziennie, od obiadokolacji pierwszego dnia do śniadania ostatniego dnia, śniadania w formie szwedzkiego stołu, obiadokolacje serwowane.

Pobyt 8 dniowy. Cena: od 700 zł/os.

ZAKOPANE KOŚCIELISKO - Ośrodek Wypoczynkowy Siwarna 3*

Ośrodek SIWARNA usytuowany jest u wylotu Doliny Kościeliskiej z widokiem na Giewont. Jego położenie stanowi doskonałą bazę wypadową na szlaki turystyczne prowadzące na Giewont, Kasprowy Wierch, do Doliny Chochołowskiej i Pięciu Stawów. Jest czterokondygnacyjny z windą, biblioteką, jadalnią, tenisem stołowym. Na terenie wokół obiektu kort tenisowy, boisko, miejscena ognisko oraz plac zabaw dla dzieci i internet bezprzewodowy w holu recepcyjnym.

Zakwaterowanie: pokoje 1, 2 i 3-osobowe z łazienką i TV. Większość pokoi z balkonami, niektóre z możliwością dostawki.

Wyżywienie: 2 x dziennie, od obiadokolacji pierwszego dnia do śniadania ostatniego dnia, śniadania typu bufet, obiadokolacje serwowane.

Pobyt 8 dniowy. Cena od 665 zł/os.

WISŁA - Hotel Ogrodzisko 4*

HOTEL „OGRODZISKO” *** położony w Wiśle Malince na stoku Cieńkowa. Do dyspozycji gości jest jadalnia, sala szkoleniowa na 50 osób. W obiekcie jest również sauna, jacuzzi i kabina infrared oraz bilard i tenis stołowy. Przed obiektem mały plac zabaw i zadaszone miejsce na ognisko. Latem stanowi doskonałą bazę do pieszych i rowerowych wycieczek górskich. Udogodnienia dla niepełnosprawnych - winda, podjazdy. W holu recepcyjnym jest Wi-Fi.

Zakwaterowanie: pokoje 1, 2, 3 i 4-osobowe, wszystkie z łazienkami, TV i radiem. Kilka pokoi przystosowanych dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Pokoje 1-osobowe na 4 piętrze ze skosami.

Wyżywienie: 2 lub 3 x dziennie, śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu. Od kolacji pierwszego dnia do śniadania ostatniego dnia turnusu.

Pobyt 8 dniowy. Cena: od 605 zł/os.

SZCZYRK - Ośrodek Wczasowy Panorama 3*

OŚRODEK WCZASOWY „PANORAMA” położony na południowym stoku Klimczoka, oddalony od centrum miejscowości ok. 700 m. Do dyspozycji gości jest jadalnia, sale wielofunkcyjne, kawiarenka czynna okresowo, bilard, stół do tenisa stołowego, mini-siłownia, sauna, boisko do siatkówki plażowej oraz letni basen. W obrębie recepcji jest bezprzewodowy internet.

Zakwaterowanie: pokoje 2, 3 i 4-osobowe z łazienkami i TV. Czajniki bezprzewodowe dostępne na korytarzu.

Wyżywienie: 2 x dziennie, śniadania w formie szwedzkiego stołu i obiadokolacje serwowane, od obiadokolacji pierwszego dnia do śniadania ostatniego dnia lub tylko śniadania.

Pobyt 8 dniowy. Cena: od 575 zł/os.

USTRZYKI GÓRNE - Hotel Górski 3*

Hotel Górski położony w centrum Bieszczadzkiego Parku Narodowego. Do dyspozycji gości jest sauna sucha, fitness klub, bilard, tenis stołowy, mini plac zabaw, boisko do siatkówki oraz zadaszone miejsce na ognisko. W hotelu jest również kawiarnia połączona z restauracją i internet bezprzewodowy. Latem istnieje możliwość plażowania nad Potokiem Wołosatym. W odległości 5 km znajduje się stadnina koni.

Zakwaterowanie: pokoje 1, 2, 3-osobowe z łazienkami, TV i telefonem.

Wyżywienie: 2 x dziennie, śniadania w formie szwedzkiego stołu i obiadokolacje serwowane, od obiadokolacji pierwszego dnia do śniadania ostatniego dnia. Obiadokolacja wydawana w godz. 13.00 - 21.00.

Pobyt 8 dniowy. Cena: od 700 zł/os